Romania Evolution Wrestling
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sez 2 Roleplay

3 participanți

In jos

Sez 2 Roleplay Empty Sez 2 Roleplay

Mesaj  Admin Sam Oct 27, 2012 10:34 am

Aici veti posta roleplayurile pt sezonul 2
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 221
Reputatie : 7
Data de inscriere : 14/07/2012
Localizare : 11/03/1997

https://forumrew.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sez 2 Roleplay Empty Re: Sez 2 Roleplay

Mesaj  jake lightning Joi Noi 08, 2012 12:54 pm

Muzica lui Jake Lightning se aude,apoi el merge spre ring.unii dintre fani il aclama,insa unii raman complet neutrii.Jake Lightning ia un microfon si incepe sa vorbeasca.
Jake Lightning :buna seara fani al REW-ului!aceasta este o noapte foarte palpitanta,considerand faptul ca vor fi multe meciuri pentru titluri si un meci pentru a afla regele REW-ului.lasand asta deoparte,am ceva de spus despre vechea problema in aceasta federatie,C4.ei m-au amenintat ca voi fi distrus,umilit etc.dar eu nu sunt usor de speriat.a trebuit sa ma uit saptamanile astea la cum alti wrestleri erau luati si batuti de acesti delicventi,care au bagat si GM-ul in spital.dar eu m-am saturat.totul se termina aici.daca va uitati acum,atunci auziti asta : eu vin dupa voi si am sa va elimin unul cate unul,pana cand dispareti din aceasta federatie-
Jake Lightning este intrerupt de muzica de intrare a celor de la C4 care apar pe podium si merg spre ring,apoi liderul C4 cere un microfon.
liderul C4 : Jake,Jake,Jake.esti asa de naiv.tu chiar crezi ca te vom lasa sa iesi din acest ring,nevatamat,apoi sa iei o teava sau ceva si sa incepi sa ne iei unul cate unul?nu prea cred.asta chiar se termina aici,doar ca nu spre binele tau.apropo totusi.tu,cel care nu a castigat nici macar UN MECI crede ca poate sa ne bata?foarte amuzant.tu esti in card doar in echipe numai ca sa ai si tu o sansa sa castigi.esti o gluma.nu esti un wrestler adevarat.du-te inapoi la circuitele tale independenta si mai bate niste fraieri.doar de atat esti in stare.si cand ma gandesc ca tu chiar ai vrut sa ne bati.esti un fraier si asa vei ramane.
liderul are un zambet batjocoritor.Jake Lightning se uita la el enervat la culme si sare pe el dandu-i cativa pumni,pana ceilalti membri il trag inapoi si il tin.liderul se ridica si se uita la Jake Lightning,apoi ii trage un pumn in stomac.liderul arunca microfonul,iar ceilalti membri incep sa-l bata pe Jake Lightning crunt,lovindu-l cu obiecte,pumni si picioare.unul dintre membri ii pune un scaun pe mana stanga apoi se duce pe marginea ringului si sare,vrand sa-i rupa mana,dar Jake se rostogoleste si evita lovitura.Jake este din nou lovit de C4 si este aruncat din ring.inainte ca ei sa se duca dupa el,se ascunde sub ring.liderul C4 ia un microfon.
liderul : acest om ar fi trebuit sa ne opreasca?uitati-va cum a fugit sub ring ca un las.noi suntem stapanii aici!nimeni nu ne poate opri!
fanii incep sa huiduie.
liderul : taceti!noi suntem noii stapani ai REW-ului!-
dintr-o data Jake Lightning iese de sub ring avand un extinctor si ii spreieaza in fata cu apa din el,ametindu-i,apoi ii loveste in cap cu acesta.Jake Lightning pune jos extinctorul,apoi isi pregateste pumnul si ii loveste in fata pe toti 4 cu niste Thunder Punch-uri.Jake Lightning se duce si ia 2 mese de sub ring si 3 scaune.el ii trage pe 2 dintre membri in fata podiului si pune un scaun pe mana unuia dintre membrii si altul pe piciorul celuilalt membru.Jake se catara pe unde poate,apoi executa un arm pump.el se pregateste si sare de pe podium lovindu-i pe cei 2 membri cu leg drop.o trosnitura se aude de la mana si picior,ceea ce semnaleaza ca ele au fost rupte sau fracturate.Jake,apoi se duce catre alt membru al C4 ,ia un scaun si-l pune pe spatele sau.Jake executa un torture rack pe membrul C4 in timp ce el are scaunul pe spate,pana cand membrul este accidentat.Jake Lightning se duce dupa lider apoi,dar nu il gaseste.se intoarce,iar liderul il loveste in cap cu un baros.Jake sangereaza.liderul incepe sa-l loveasca violent pe Jake,pana cand el prinde barosul si il loveste in cap cu un Thunder Punch.Jake ia un microfon.
Jake Lightning : te-ai intrebat vreodata cum este sa fi lovit de un fulger?vei afla foarte curand.
Jake il ia pe liderul C4 si il arunca din ring,apoi ia cele 2 mese extrase mai devreme ,le despacheteaza si le pune una peste alta peste masa comentatorilor.Jake il ia pe lider si il pune pe cea mai inalta masa,apoi se urca si el,avand grija sa nu rupa mesele.Jake il ia pe lider,il ridica in stil suplex si executa un thunder slam prin 3 mese,spargandu-i capul.el se duce in ring obosit si ia un microfon.
Jake Lightning : daca va mai prind VREODATA in REW am sa va bat mai rau decat acum.
toata sala incepe sa-l aclame pe Jake Lightning,in timp ce acesta se duce in vestiare.asistenta medicala vine si ii pune pe membrii C4 pe cate o targa si se duc in afara ringului
jake lightning
jake lightning

Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/10/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sez 2 Roleplay Empty Rp

Mesaj  HeracleX. Vin Noi 09, 2012 11:49 pm

Bogdan:"Buna ziua doamnelor si domnilor la showul Rew.E o zi frumoasa,specifica showului."
Iulian:"Ai dreptate,o zi cu adevarat frumoasa.Al3x,managerul Rew-lui e foarte suparat pe ucenicii lui,pentru ca nu fac ceea ce spune el.Astazi se va aduna toti wrestlerii Rew-lui ca sa vorbeasca cu Al3x."
Bogdan:"Da,in felul asta Al3x spune ca o sa-i faca de rusine in fata propriilor fani."



Deodata se stinge lumina.Se aude cantecul Rew-lui,iar pe urma incep sa iasa toti wrestlerii Rew-lui.


Iulian:"Iata si wrestlerii Rew-lui."
Bogdan:"HeracleX,Odin,Prototype"
Iulian:"Dyablo27,Smiley,Minato"
Bogdan:"Jake Lighting,Raiden,Zamolxis"
Iulian:"Kiliboy,TeD,Eyes Snake"
Bogdan:"Underteaker,AlexNe,Hazard"
Iulian:"Somy,Steaua654,Catalinho si MorpheuS"


Se stinge apoi deodata lumina.

Bogdan:"E,e,e,e,e"
Iulian:"E Al3x!"

Al3x:"Salut lumeeeeeeee"
Fanii:"Salut Al3xxxxxxx"


Incet,Al3x se intoarce catre wrestlerii din federatia sa.Zambetul a disparut.

Al3x:"Baieti,sunt dezamagit de voi.Eu,care mam comportat frumos cu voi,iar voi ma faceti de rusine.Nu vreti sa spuneti nimic?"
Wrestlerii:"Nuu,Haha"


Al3x se uita furios la ei.Wrestlerii dau capul in jos.

HeracleX:"Scuze seful."

Al3x zambeste.

Wrestlerii:"Scuze seful"
Al3x:"Va scuz baieti!"
Iulian:"Sunt bravo baietii."
Bogdan:"Ce Dracuu??"


Deodata apar cei de la C4

Al3x:"De ajuns!Ce dracu vreti de la noi?"
Conducatorul C4:"Sa va batem pana la sange"


Wrestlerii Rew-lui au inceput sa rada.

Odin:"Sa ne bateti,pai santem 19"

Brusc se sting luminile.Peste 30 secunde se aprind inapoi,iar wrestlerii Rew-lui stau jos intr-o balta de sange,iar Al3x sta legat de un scaun.

Conducatorul C4:"Sa va fie asta o lectie!"
Bogdan:"Mdaa,ce bataie a primit Rew-ul"
Iulian:"Off,ce mam saturat de asa momente."
Bogdan:"Mda,dar sunt pe alocuri captivante.La revedere doamnelor si domnilor"
Iulian:"La revedere"
HeracleX.
HeracleX.

Mesaje : 17
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/10/2012
Varsta : 24

Sus In jos

Sez 2 Roleplay Empty Re: Sez 2 Roleplay

Mesaj  jake lightning Sam Noi 10, 2012 2:27 am

cred ca heracle ar trebui sa aibe rp-ul inaintea mea sau dupa unu sau 2 meciuri si apoi eu il am mai tarziu peste ceva vreme.
jake lightning
jake lightning

Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/10/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sez 2 Roleplay Empty Re: Sez 2 Roleplay

Mesaj  Admin Dum Noi 11, 2012 7:07 am

baieti despre c4 sciu doar EUUUUU
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 221
Reputatie : 7
Data de inscriere : 14/07/2012
Localizare : 11/03/1997

https://forumrew.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sez 2 Roleplay Empty Re: Sez 2 Roleplay

Mesaj  jake lightning Dum Noi 11, 2012 7:18 am

si de ce n-ai zis asaaaaaa?
jake lightning
jake lightning

Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/10/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sez 2 Roleplay Empty Re: Sez 2 Roleplay

Mesaj  Admin Dum Noi 11, 2012 9:14 am

cred ca am zis de vreo 10 ori
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 221
Reputatie : 7
Data de inscriere : 14/07/2012
Localizare : 11/03/1997

https://forumrew.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sez 2 Roleplay Empty Re: Sez 2 Roleplay

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum