Romania Evolution Wrestling
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MINIWORLD PPV

4 participanți

In jos

MINIWORLD PPV Empty MINIWORLD PPV

Mesaj  Admin Mar Dec 25, 2012 4:31 am

Rp-urile pt ppv-ul MIniWorld Razz

[Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 221
Reputatie : 7
Data de inscriere : 14/07/2012
Localizare : 11/03/1997

https://forumrew.forumgratuit.ro

Sus In jos

MINIWORLD PPV Empty Clodman vs Garcea centura Supravietuitor

Mesaj  Shadow_Dj Mar Dec 25, 2012 5:12 am

Iulian:Buna seara doamnelor si domnillor

Bogdan:am revenit din ,am auzit ca astazi TeD si schimbat numele in Clodman.

Iulian:Chiar asa era sa iut de asta.

Bogdan:Mda tu cam iuti totul dar nu ii nimic.

Iulian si Bogdan se iau la cearta pana dintr-o data se aude melodia lui Garcea intrand cu un baros in mana, garcea intr-a in ring nervos si cere un microfon
Garcea:Buna seara!!!

Fani:Daaa,garcea,garcea,garcea!!

Garcea:Multumesc mult pentru aplauzele voastre, astazi seara tot ma-m gandit care sa fie adversarul meu de astazi dar tot nu ma-m lamurit dar o sa aleg o centura care mi am dorito cand am intr-at in rew centura Supravietuitor

Fani:Daaaaa!!!

Garcea:Stati nu va ambalati de data asta am venit cu barosul in mana sa nu intr-e Clodman sa ma atace stiu ca santem din aceas grupa legion dar il stiu pe Clodman foarte bine si stiu ca vrea sa ma atace.

Dintr-o data intr-a Clodman cu in microfonul in mana si in cealalta mana tine centura la umar

Clodman:Stai,Stai Garcea tu crezi ca vreau sa te atac santem din acelas grup de ce as face asta?

Garcea:Eu te cunosc foarte Bine Clodman ai atacat pe toata lumea pe care ii prindeai

Clodman:Sau eie pe mine? Garcea eu nu atac pe nimeni inafara doar daca isi nervos oricum data stii nu pot sa imi controlez nervii!

Dintr-o data Garcea sa da jos din arena se duce in fata lui Clodman.

Garcea:Hai da daca esti tare ?

Clodman incepe sa stea pe ganduri si dintr-o data il loveste cu centura in fata lui Garcea

Clodman:Tu ti-ai facuto cu propria ta mana sa stii

Garcea se ridica razand ia barosul de pe jos si il loveste in burta pe Clodman

Iulian:Oau iti dai seama 2 wrestleri din echipa legion se atac intr-e iei

Dintr-o data apare Raiden seful legion si ii desparte pe amandoi

Raiden:Opritiva voi nu va dati seama ca santeti din aceia echipa da ti mana si sa terminam cu asta[/font]

Clodman se ridica de pe jos la fel si Garcea si amandoi isi dai mana prinvinduse cu furiera intr-e iei doi, Dupa aceea Clodman merge spre vestiar nervos cu plin de ura

Clodman isi ia un scaun si se pune jos pe ganduri cu centura pe piciorele lui

Clodman:Huu, ce sa fac nu pot sa il inving pe Raiden.

Dintr-o data cineva bate la usa , Clodman merge linistit la usa si deschide

Mihai:Buna seara Doamnul Clodman pot sa va iau un interviu daca se poate?

Clodman:Pff chiar acum? Bine.

Mihai:Cum va simtit ca ati pierdut sansa de a fii seful din echipa legion?

Clodman:Pai sa iti zic sincer chiar foarte rau imi pare eram un foarte bun lider dar acum ce sa facem

Mihai:Si cu Garcea ati avut prima cearta din ce cauza

Clodman:Pai nu stiu are si el ceva cu mine dar sa o lasam balta oricum ne am certat dar o treac tot in timp.

Mihai:Multumesc foarte mult

Iulian:Oau ! ce cearta dar oricum sa lasam de oparte de asta si sa ne facem comozi sa ne pregatim sa ne iutam la meci

Bogdan:Exact!

Bogdan si Iulian asteapta comozi inceputul meciului
Shadow_Dj
Shadow_Dj
Incepator
Incepator

Mesaje : 27
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/07/2012

Sus In jos

MINIWORLD PPV Empty Garcea vs. Clodman pt centura Supravietuitor

Mesaj  garceaboss Mar Dec 25, 2012 9:02 am

Iulian:Buna seara doamnelor si domnillor .

Bogdan: TeD tocmai si-a schimbat numele in Clodman din cate am auzit

Iulian: Este adevarat. Eu am mai auzit cum ca Garcea ar vrea centura supravietuitor de la cooechipierul sau din legiune Clodman

Intre timp Garcea apare pe rampa de intrare cu un microfon in mana si in cealalta mana cu pulanul sau luat de la politie

Garcea:Sseara!!!

Fani:Garcea,Garcea,Garcea!!

Garcea:Multumesc mult pentru aplauzele voastre, in aceasta seara m-am gandit , m-am tot gandit la centura supravietuitor a lui Clodman.Stiu ca este cooechipierul meu din legiunea contra C-4 dar nu am ce sa fac aceea centura ii sta bine pe umarul meu .

Fani:Garcea,Garcea,Garcea

Deodata pe marele ecran apare Clodman.

Clodman:Chiar crezi ca vei pune mana pe centura mea ?? Nu ai nici o sansa .

Clodman continua sa il intimideze pe Garcea , iar Garcea pleca in vestia dupa Clodman.

Garcea:Mai taci . Nu vezi ca-s langa tine . Sti ca nu ai nici o sansa , deasta incerci sa ma intimidezi ?

Clodman:Mi-e frica de tine . Ce sa zic . Opreste-te ca nu mai pot de ras.

Dintr-o data Garcea ii arde una in fata lui Clodman in timp ce el radea .

Garcea:Te-a durut Clod ? Te astept in ring in cam 5 minute .

Deodata Garcea o vede pe frumoasa reporterita Alexa .

Garcea: Clod sa fie un sfert de ora trebuie sa dau un reportaj . Te las sa-ti revii !

Alexa: Garcea , ce parere ai de meciul tau pentru centura supravietuitor din seara asta ?

Garcea:Cum am mai spus cred ca va fi un meci usor .

Alexa :Serios ? Nu ai nici o emotie sau ceva ?

Garcea:Emotiile m-au facut sa pierd meciul meu contra lui Raiden .

Alexa pleaca zambind din fata vestiarului lui Clod si Garcea la fel .Clodman se ridica si el si se pregateste si el de meci

Iulian: Bogdan facem un pariu referitor la urmatorul meci ?

Bogdan: Pariu pe 50 de Fe ca Garcea va castiga .

Iulian:Cum a zis si Clodman . Garcea nu are nici o sansa .

Bogdan: O sa vedem cine pleca cu centura in seara asta .

Bogdan si Iulian asteapta comozi inceputul meciului

garceaboss

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/12/2012

Sus In jos

MINIWORLD PPV Empty PPV

Mesaj  Prototype Vin Dec 28, 2012 9:39 am

Ken se indreapta inspre arena foarte incantat.In difuzoare rasuna melodia lui de intrare.Acesta intra in ring cu tricoul lui personalizat GOD.
Bogdan:”Wow,Ken este pus pe vorbe se pare!”
Iulian:”Poti s-o mai zici odata!”
Ken:”Daca ati terminat cu afirmatiile astea inutile...!”
In arena se face liniste.
Ken:”Asa mai merge...Deci zeul vostru care nu va mai fi zeu este exact aici in fata voastra pentru a va spune campionul actual care va suferi!Eu as fi vrut totusi sa raman cu trofeul meu dar daca GM Alex nu mai vrea!Oricum cel ce va trebui sa apare centura in fata mea va suferi,imi voi varsa toata furia asupra lui!”
Bogdan:”Da..ca si pana acum!”
Iulian:”Inceteaza Bogdan lasa omul sa vorbeasca,sa-ti para bine ca nu mai bate pe toata lumea!”
Ken:”Ai zis ceva Bogdan?!”
Bogdan:”Nu doar am afirmat!”
Iulian:”Ai grija ce spui langa omul asta nu e intreg la minte!”zice acesta la urechea lui Bogdan.
Ken:”Probabil va intrebati care va fi acel campion!Este chiar foarte simplu...!”
Intre timp melodia de intrare a lui Prototype rasuna in arena.Acesta intra mandru in arena si isi saluta fanii.Cere un microfon si merge in ring alaturi de Ken.
Prototype:”Mai mai mai ce avem noi aici...un caine care cerseste un titlu!”
Ken:”Caine?!(Huh)...cel putin eu merit o sansa la un titlu adevarat gunoiule!”
Prototype:”Tu nu meriti nimic ai avut un car de noroc PPV-ul trecut si asa ai castigat trofeul acela tampit!”
Ken:”Cel putin eu pot sa-mi pazesc spatele!”
Prototype:”Da adevarat de aceea show-ul trecut ai preferat sa stai in arena in loc sa iti ajuti gunoaiele de „colegi” dupa ce i-am facut praf si pulbere eu si Ichigo!”
Ken:”Aceea nu a fost fuga daca asta isinuezi!”
Prototype:”Da sigur,gaino,mai ca nu ai zburat cu elicopterul numai ca sa nu vii atunci in ring!”
Ken:”GATA mi-a ajuns cel care trebuia sa o incaseze trebuia sa fie Ichigo dar asta a fost ultima picatura care a umplut paharul o sa te macelaresc in ring iti voi lua si ultima suflare daca trebuie si tot iti voi lua acea centura cu care te mandresti atata!!!”
Prototype:”Asta si asteptam sa imi apar centura in fata ta si sa arat lumii ca nu esti decat o guma pe talpa bocancului!!!Plus ca vreau sa ma si razbun pentru acea bataie care am incasat-o dupa ce au sarit toate matahalele din gruparea aia idioata pe mine!”
Ken:”Aha deci vrei bataie...nu trebuia decat sa mi-o ceri,iti dau cata vrei oricand!”
Prototype:”Esti cam prea increzator pretenash mai bine ti-ai pazi spatele acela de matahala!”
Ken:”Terminate odata!”
Prototype:”Misto deja ai cedat psihic!Iti urez bafta la meci si fie ca EU sa castig!”
Acesta ii intinde mana in semn de pace dar Ken ii da mana la o parte si se indreapta inspre corzi.
Ken:”Tu vrei sa te joci cu mine!As face ceva dar nu vreau sa ma obosesc pentru meci!Si fie ca EU sa castig!”
Ken iese din arena iar Prototype mai ramane cateva secunde uitandu-se dupa el.
Bogdan:”A fost un schimb de cuvinte foarte dur intre cei doi!”
Iulian:”Da...dar nu-i de mirare nu stii ca cei doi nu se suporta!”
Bogdan:”Asa e dar puteau sa dea mana in semn de fairplay!”
Iulian:”Eh uite ca n-au dat...ramaneti cu noi in 5 minute revenim cu meciul mult dorit de voi dintre campionul actual REW si detinatorul trofeului GOD pentru centura REW!”
Prototype
Prototype

Mesaje : 9
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/09/2012
Varsta : 26
Localizare : Bistrita,pe scaun

Sus In jos

MINIWORLD PPV Empty Re: MINIWORLD PPV

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum