Echipa viitorului HeracleX si Prototype

In jos

Echipa viitorului HeracleX si Prototype

Mesaj  HeracleX. la data de Sam Feb 16, 2013 1:43 am

Bogdan:”Bine ati revenit la REW doamnelor si domnilor!”

Iulian:”Bine v-am regasit dragi telespectatori!”

Bogdan:”Tocmai am primit niste informatii cum ca HeracleX va venii sa tina un discurs in mijlocul ringului!”

Iulian:”Despre ce va fi acest discurs va ramane de vazut
!”

HeracleX isi face aparitia pe rampa si se indreapta inspre ring.Isi saluta politicos fanii si incepe a vorbi:

HeracleX:”Buna seara REW ce mai faceti!!!”asteapta cateva momente sa se faca liniste in sala.”Tocmai am venit sa va aduc o veste foarte buna care este posibil sa o placeti sau poate ca nu dar mie mi se pare cea mai buna idee!Deci eu vroiam sa va spun...”

Intre timp pe titantron apare un prim-plan al lui Prototype care se uita spre ring cu jumatate fata intunecata.Fanii incep sa il aclame si HeracleX se opreste nedumerit de ce se intampla.

Prototype:”HeracleX parca ti-am spus ca nu ai voie sa spui despre asta publicului!”

Se opreste marele ecranul brusc si HeracleX tot nu stie despre ce este vorba.

HeracleX:”Ce??Dar nu spuneam eu aveam altceva de spus!”

Lumini se sting in sala pentru cateva secunde si dupa ce se aprind Prototype apare pe rampa si se indreapta spre ring.HeracleX se uita putin mirat la Prototype.

Prototype:”HeracleX poti sa imi zici la ce te gandeai cand ai venit aici??”

HeracleX:”Pai...pai...e pentru ceva neinsemna dar care este important pentru mine!..”spune acesta putin speriat si tulburat.

Prototype:”Spune acuma pana nu te fac eu sa spui!”

HeracleX:”Pai am vrut sa spun fanilor ca astazi este...ziua mea...tocmai am facut 19 ani...stiu ca este cam neinsemnat dar...!”

Prototype:”Mda am crezut....in fine la multi ani HeracleX si sa o duci mult si bine aici in REW!”zice aceste alaturi de toti spectatorii din sala.

HeracleX:”Va multumesc tuturor!”

Prototype:”Vad ca ai facut ceea ce ti-am spus...credeam ca nu pot avea incredere in tine dar acum ai respectul total!”

HeracleX:”La fel si tu desi tu ai respectul meu de la inceput!Prototype pot sa te intreb ceva?”

Prototype:”Sigur orice!”

HeracleX:”Tu esti din Galeria Superstarurilor din REW...pentru mine esti o legenda...ai vrea ma antrenezi ca sa devin si eu un wresler mai bun?”

Prototype:”Ce intrebare...surprinzatoare...as putea sa incerc dar va trebui sa depui mult efort!”

HeracleX:”Sigur!!!Deci de azi vrei sa fi mentorul meu?”

Prototype:”Da...de ce nu!Va fi o placere!”

HeracleX:”Grozav! Iti multumesc!”

Prototype:”Nu ai pentru ce dar daca ma fac mentorul tau,va trebui sa ma asculti ca pe un tata.Esti gata pentru provocari de alti wrestleri mai puternici?"

HeracleX:"Da sefu!"

Fanii:"Prototype!Prototype!"

Deodata se stinge lumina pe cateva secunde,iar cand se aprinde,wrestlerii deja nu-s,au plecat cu zambete pe fata,precum spune patronul Al3x.
HeracleX.

Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/10/2012
Varsta : 19

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum