2.Andrew atacat

In jos

2.Andrew atacat

Mesaj  Andrewregelesexului la data de Joi Mai 09, 2013 5:02 am

Andrew se afla in vestiar, alaturi de prietena sa Ashley.

[Card Andrew] [Card Alice]

Alice: Esti sigur ca esti bine? Ai azi prima sansa la centura, mie mi se pare ca e o mare responsabilitate

Andrew: Sigur. L-am studiat bine pe killiboy,ii stiu punctele slabe, nimic nu ma mai poate surprinde.

Alice: Sper...

Andrew: Asa va fi. Poti sa-mi aduci o cafea, te rog? Nu am dormit asa bine azi noapte.

Alice: Sigur, ma intorc imediat.

Alice il saruta pe Andrew si iese din vestiar. Andrew se aseaza pe un scaun si isi inchide ochii, parand sa se gandeasca intens la ceva. In vestiar sa furiseaza Scatman si stinge lumina.

Andrew: Ahh! Cine e?

Lumina se aprinde din nou si membrii C4 apar in vestiar.

[Carduri C-4]

Lover Boy, Prototype si Raiden il tin pe Andrew, Scatman e langa intrerupator iar killiboy este primul care vorbeste.

Killiboy: Mai,mai. L-am pus pe Scatman sa te supravegheze si se pare ca s-a descurcat bine. Am inteles ca nimic nu te poate opri, nu? Mai vedem. Hai baieti!

Ceilalti 4 membri ai C-4 icep sa il loveasca cu putere pe Andrew, pana cand acesta ramane la podea.

Killiboy: Nu mai pari asa curajos acum. Dar inca nu ai primit lovitura de gratie. Scatman, te-ai dovedit foarte util astazi si meriti asta. Distruge-l.

Scatman il ridica pe Andrew
si il tranteste pe podea executand un Legendar Apocalyptic Vortex

Killiboy: Mult mai bine. Se aud voci. Repede, iesiti de aici!

Membrii C-4 parasesc vestiarul. La 5 secunde dupa asta intra in vestiar reporterita REW, Ashley.

Ashley: Andrew esti bine? Am auzit zgomote venind din vestiarul tau. Cine ti-a facut asta?

Andrew: C-4... Ahhh... Genunchiul.

Ashley: Vai, arata foarte rau. Trebuie sa aduc un bandaj.

Ashley ia niste bandaje si se aseaza pe Andrew, pregatita sa-l bandajeze. Fix in acest moment, in vestiar intra Alice cu o ceasca de cafea

Alice: Ce se intampla aici? Ma trimiti dupa cafea si chemi alte fete in vestiar?

Andrew: Nu e ceea ce pare!

Ashley: Am incercat doar sa-l ajut. A fost atacat, nu vezi?

Alice: Iesi afara! Acum!

Ashley paraseste vestiarul in graba, aruncandu-i lui Alice o privire dispretuitoare.

Alice: Ce s-a intamplat aici?

Andrew: C-4 au atacat. Mi-au distrus genunchiul. Cheama un doctor!

Alice iese repede din vestiar.

Andrew: Va veni momentul razbunarii!

Camera se opreste.

Andrewregelesexului

Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/04/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum