Romania Evolution Wrestling
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dean McArtnay Vs TripleH

2 participanți

In jos

Dean McArtnay Vs TripleH Empty Dean McArtnay Vs TripleH

Mesaj  TripleH Lun Aug 13, 2012 7:29 am

Bogdan:``Buna seara doamnelor si domnilor.In aceasta seara vom avea un nou venit in REW oare cine va fi acesta?``
Iulian:``Dupa cum a spus si colegul meu Bogdan asta va veni un nou wrestler in compania REW si din ce am auzit eu va putea sa isi aleaga singur propriul adversar de inceput.``
Bogdan:``Asa este sigur vow avea un meci cu nu stiu ce incepator.``
Iulian:``Probabil Bogdan dar poate sa avem si o surpriza si sa avem un meci de gala.``
Bogdan:``Acum trebuie sa apara managerul REW-ului si sa ne clarifice cine este acest nou wrestler.``

Se aude muzica de intrare a managerului general.Al3x apare in uralele tuturor fanilor.
Vocea fanilor:``Al3x! Al3x!``
Se indreapta incet spre rin unde vrea sa faca un anunt important.
Al3x:``Dupa cum vam spus va fi un nou wrestler in acest show.El este bine facut cu o crestere impresionanta si cu mult tupeu si eu cred ca va creste si mai mult pe viitor.Acesta este motivul pentru care lam adus la acest show pe...``
Deodata se aude melodia de intrare a lui Dean McArtnay.
Bogdan:``Este chiar el renumitul Dean McArtnay,oare ce face el aici?``
Iulian:``Ai dreptate este chiar el oare de ce intrerupe acest anunt?``
Bogdan:``Haide sa asteptam si sa vedem.``

Dean McArtnay isi face drum catre ring in uralele fanilor.
Vocea fanilor:``Dean! Dean!``
Dean ajunge in ring in ring unde cere un microfon.
Dean McArtnay:``Eu vreau sa vil prezint pe cel mai nou wrestler din companie.Ucenicul meu TripleH.``
Deodata se sting luminile.O ceata densa se abate peste toata sala.pe rampa isi face aparitia TripleH care saluto publicul.o ia incet spre ring.
TripleH:``Dean ce mai faci Master?
Dean McArtnay:``Bine boboc bine ai venit la lumina,la lumea ce-a mare si am auzit ca ai puterea sa iti alegi pe cine vrei tu.``
TripleH:``Asa este.Asteptati si oponentul meu va aparea pe ecran.``
TripleH se da jos din ring si se duce la festiare.Intre timp este momentul sa afla oponentul si acesta este...Dean McArtnay.
Dean McArtnay:``Ce eu sunt oponentul tau dar de ce nu ai ales pe altcineva de ce eu?De ce eu?``
Dean merge furios la vestiar.
Bogdan:``Ce intorsatura de situati si Iulian ai avut dreptate vom avea un meci foarte interesant si ai ales ca este MasterVs boboc.``
Iulian:``Vezi iar am avut dreptate dar dupa cum vam spus vom avea un eci foarte interesant dar mai intai sa vedem ce fac eroi nostri si vorbim acum cu Mihai.``

Mihai:``Da Iulian si totusi mai avem inca un meci tare in aceasta seara aici in REW iar eu ma indrept acum spre vestiarul lui TripleH sa vad de ce a facut aceasta alegere.``
Mihai ajunge la vestiarul lui TripleH unde reuseste sa intr inauntru.
Mihai:``TripleH de ce ai facut aceasta alegere?``
TripleH:``Pentru ca eu il stiu cel mai bine pe el si foarte bine tacticile lui si in al doilea rand toata lumea se astepta sa provoc pe oricine dar mai putin pe el deci...``
Mihai:``Multumesc mult TripleH.``
Bogdan:``Deci am aflat de ce avem si acest meci frumos.``
Iulian:``Sa vedem si reactiile lui Dean unde deja a ajuns Alexa.``

Alexa:``Dean ce ai sa spui despre meciul tau cu TripleH?``
Dean McArtnay:``Cum a putut sa ma aleaga pe mine nu o sa mai iasa din acest meci sa vezi ce o sal pedepsesc pentru asta.``
Bogdan:``Asta fiind spuse asteptam sa inceapa meciul.``
Primul care intra in scena este Dean McArtnay in uralele fanilor dar care este foarte nervos.Intra in ring si asteapta adversarul.
Luminile se inchid.TripleH apare pe rampa.El are in mana ``Egalizatorul``prietenul lui cel mai bun.
Daca tot au intrat toti in ring sai dam drumul.

TripleH

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 09/08/2012
Varsta : 26
Localizare : Mangalia

Sus In jos

Dean McArtnay Vs TripleH Empty Re: Dean McArtnay Vs TripleH

Mesaj  Admin Lun Aug 13, 2012 8:11 am

deci posteazal la episodul 1
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 221
Reputatie : 7
Data de inscriere : 14/07/2012
Localizare : 11/03/1997

https://forumrew.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum