Romania Evolution Wrestling
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blue Vs Jake

2 participanți

In jos

Blue Vs Jake Empty Blue Vs Jake

Mesaj  zBluexx Dum Noi 25, 2012 8:01 am

Blue Vs Jake
Iulian:Buna seara doamnelor si domnilor,chiar acum vorbeam cu bogdan cum o sa fie primul meci in federatie pentru jake si blue.
Bogdan:Dupa parerea mea cum ii stiu pe cei 2 wrestlari o sa fie un meci incendiar,pacat ca va fi peste 2 saptamani.
Dintr-o data se aude Muzica de intrare a lui blue.
Iulian:Incredibil e chiar blue!!
Fani:Intind mana sa bata palma cu el.
Blue:Ajungand in rig spuse:Hey,hey bunaseara bun vine v-am gasit.Vazanda ca Iulian si Bogdan vorbesc de meciul care o sa urmeze intre mine si jake am venit sa adaug si eu ceva.
Iulian:Ce ai de adaugat blue?
Blue:Desi Jake este un adversar redutabil si manevra lui de final este incredibila o sa ma joc cu el cum joc fotbal.
Dintr-o data se aude muzica de intrare a lui Jake.
Bogdan:Incredibil si Jake este in aceasta seara.
Jake:Asa este bogdan si am si eu de adaugat ceva,Blue na-i cum sa ma bati cum joci tu fotbal pentru ca eu sunt dinaintea ta in aceasta federatie.
Blue:Poftim?Crezi ca asta conteaza,Spune!!!Conteaza strategie manevrele care m-am chinuit sa le invat pentru acest meci si credema nu esti asa bun cum spui tu.
Jake:Hmm tu cred ca inca nu la-i cunoscut pe Jake blue..Eu sunt o legenda prin vestiarele din twg..
Blue:Nu mai am nimic de adaugat.
Jake:Logic pentru ca esti slab.
Incredibil dintr`oo data blue arunca microfonul si incepe sa-l bata pe jake.
Bogdan:Cheama paza iulian.
Iulian:Paza,paza!
Intervine paza si ii desparte pe cei doi.
Dintr-o data se aude muzica lui Al3x.
Incredibil e chiar patronul.
Al3x:Wow ce se intampla?Vorbeam si eu la telefon si voi ce faceti va bateti?Vad ca nu mai aveti rabdare deacea in seara asta veti avea meciul mult dorit si acela peste 2 saptamani va fi amanat
Fanii explodeaza in aer.Blue si jake se privesc fata in fata,iar blue ii zice.
Blue:Acum e acum sa te vad in meciul din seara asta cata experienta ai.
Jake:O sa ma vezi si o sa fi umilit intregului public chiar la tine acasa.
Blue si Jake parasesc ringul in parti diferite alaturi de paza.
Bogdan:Wow,decizia patronului a socat fanii o sa avem un meci frumos in seara asta si o sa fie un show incendiar.
Iulian:Asa este Bogdan decizia patronului a socat juriul.Acum sa vedem cine va castiga Blue sau Jake?
Bogdan:Doamnelor si domnilor vizionare placuta la acest meci!!Fie ca cel mai bun sa castige.
zBluexx
zBluexx

Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/11/2012
Varsta : 28
Localizare : Bacau/Romania

Sus In jos

Blue Vs Jake Empty Re: Blue Vs Jake

Mesaj  Admin Mar Noi 27, 2012 11:25 am

rp va fi folosit in a2lea show
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 221
Reputatie : 7
Data de inscriere : 14/07/2012
Localizare : 11/03/1997

https://forumrew.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum